<Презентація на тему - Архітектура Стародавньої Греції скачати

Презентація на тему - Архітектура Стародавньої Греції
01.04.2015, 21:44
Архітектурні споруди, що збереглися в Греції з 3-го тисячоліття до нашої ери, є унікальними пам'ятками культури древньої Еллади. Особливості та тонкощі будівельної майстерності її жителів вивчаються в шкільному курсі історії та образотворчого творчості, а також в рамках мистецтвознавчих дисциплін професійних навчальних закладів. Але, мабуть, найскладніше пояснити їх молодшим дітям - так, щоб було цікаво і разом з тим доступно для розуміння.

Ця презентація створена з метою наочного і зрозумілого розповіді про архітектуру Давньої Греції учням 4-х класів. З її допомогою дітям даються уявлення про будови древніх Афін з одночасним поясненням нових термінів:

- Хто такий архітектор і чим він займається,
- Споруди Акрополя - підбір відповідних епітетів до опису їхнього зовнішнього вигляду,
- Назви частин будівлі і прикрас з каменю для них,
- Давньогрецькі скульптори,
- Скульптура і барельєф,
- Повторення досвіду греків в сучасних будівлях.

Всі 23 інформаційних слайда доповнені фотоілюстраціями та схематичними малюнками з коментарями до кожного з них.

Незважаючи на спеціальне призначення для учнів молодшої школи, допомога може використовуватися для показу глядацької аудиторії будь-яких вікових категорій, а також застосовуватися в самостійному або дистанційному навчанні.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Архітектура, Стародавньої, Греції, на, Презентації, тему, презентація
Переглядів: 974 | Завантажень: 204 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.