<Презентація на тему - Автотуризм скачати

Презентація на тему - Автотуризм
04.06.2015, 17:00
Автотуризм, або подорожі в автомобілі (власному або орендованому), є однією з досить популярних різновидів туризму. Власний транспортний засіб дозволяє пересуватися з індивідуально прийнятною швидкістю, затримуючись на стоянках бажану кількість часу. Це обов'язкова романтика непередбачених ситуацій і можливість заощадити на покупці дорогих квитків у громадському транспорті.

Присвячена цій оригінальному увазі туристичних поїздок слайдовая презентація розкриває наступну інформацію:

- Визначення поняття автотуризму,
- Історія автомобільних подорожей,
- Сафарі по Африці,
- Особливості караванінга та кемпінгу,
- Поради автотуристові з підготовки до дороги.

Показ пропонує глядачам тексти у вигляді опорних тез до розгорнутому доповіддю, а також безліч ілюстрацій - фото використовуваних туристичних автомобілів і місць стоянок.

Презентація застосовна для показу навчаються школи та професійних навчальних закладів при вивченні даної теми, для самостійного ознайомлення бажаючим відправитися в подорож на автомобілі, а також в якості реклами автотурів в туристичному агентстві.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: на, Презентації, Автотуризм, тему, презентація
Переглядів: 402 | Завантажень: 194 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.