<Презентація на тему "Біологія в схемах і таблицях" скачати

Презентація на тему "Біологія в схемах і таблицях"
15.06.2015, 15:25
Даний посібник є збірником дідактіческіх наочних матеріалів для уроків біології. Ними можуть бути замінені всі плакати і книжкові ілюстрації, що зображують будову, розвиток і розмноження різних рослин і тварин, що вивчаються у шкільному курсі з предмету. При цьому презентація охоплює біологічні знання про живому світі нашої планети, починаючи з рослинної клітини і закінчуючи докладним будовою скелета, внутрішніх органів і яйцеклітини птиці (крім ссавців, інформація про які в матеріали допомоги не включається).

Показ пропонує наступні дані для роботи на заняттях у школі:

- Сторінку із зазначенням змісту слайдів,
- Кадри зі схемами за вказаними тематиками,
- Барвисті мальовані і схематичні зображення.

Подальше відкриття тематичних сторінок дає перегляд схем будови живих істот і різних біологічних процесів. Послідовність подачі інформації досягається завдяки включенню в слайди анімованих елементів.

Презентація пропонується для вибіркової демонстрації учням, у вигляді огляду вивчених тем або в якості довідника, при наявності на учнівських комп'ютерах в необхідний момент дає короткі відомості з тематики курсу.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: таблицях, на, схемах, біологія, Презентації, тему, презентація
Переглядів: 395 | Завантажень: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.