<Презентація на тему - Болото і його мешканці скачати

Презентація на тему - Болото і його мешканці
24.03.2015, 21:05
Дана презентація є наочним посібником для вивчення цілого розділу - природних особливостей, рослинного і тваринного світу болотистих місцевостей. 28 яскраво ілюстрованих слайдів включають наступні матеріали:

- Освіта болотистих водойм,
- Класифікацію боліт з повним описом кожного з них,
- Опис речовини торфу - походження, властивості, застосування і видобуток,
- Довідкові дані по рослинах боліт,
- Тварини, які проживають в болотистих місцевостях.

Вся інформація дається у вигляді докладних коментарів до фотографій, оформленим у вигляді маркованих списків і з виділенням в окремі тези. По кожному представнику флори і фауни даються їх зображення в природному середовищі для найбільш кращого уявлення не тільки їх зовнішнього вигляду, але і способу життя.

Показ може використовуватися як при первинному поясненні теми учителем, так і в самостійному або дистанційному вивченні. При наявності на учнівському комп'ютері стає ілюстрованим міні-довідником, до якого доведеться звернутися ще не раз на узагальнюючих уроках і при підготовці до перевірки знань.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: мешканці, болото, на, Презентації, тему, презентація, його
Переглядів: 907 | Завантажень: 226 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.