<Презентація на тему - Черепахи скачати

Презентація на тему - Черепахи
11.04.2015, 19:48
Черепахи - дивовижні тварини, що існують на Землі вже близько 250-ти мільйонів років. Вони пристосувалися до життя практично у всіх кліматичних зонах, крім арктичних, живуть у воді і на суші, всупереч уявленням про них досить швидко пересуваються і вміють себе захищати. Присвячена їм слайдовая презентація містить повну інформацію про всі сторони життя черепах:

- Наукову класифікацію,
- Загальний опис,
- Місця проживання,
- Будова тіла і скелета,
- Особливості панцира.

Барвисті фотографії та схематичні зображення зроблять уявлення глядачів про черепах більш повним і об'ємним, а докладні коментарі - доступним для розуміння учнів середніх і старших класів.

Презентація створена для показу на уроці біології в 7-му класі, але також може використовуватися на заняттях еко-кружка або електіва. При цьому можлива організація перегляду, загального для всього класу і коментованого учителем, або індивідуального з персональних комп'ютерів кожного учня при самостійному вивченні запропонованого матеріалу.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, тему, презентація, черепахи, на
Переглядів: 708 | Завантажень: 157 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.