<Презентація на тему - Де і як жили лицарі 4 клас скачати

Презентація на тему - Де і як жили лицарі 4 клас
19.06.2015, 21:51
Презентація підготовлена ​​для організації навчального уроку навколишнього світу, на якому повторюється попередня тема з історії давньої Русі, а потім вивчаються відомості про життя європейських лицарів середньовіччя. Тут даються наочні матеріали до кожного етапу уроку, розбиті на 2 великих блоку:

1. Фронтальне опитування, завдання якого містять:
- Зображення із зображеннями руських князів-Рюриковичів,
- Тематичні питання,
- Відповіді для самоперевірки з відстроченим появою на екрані.
2. Вивчення нової теми, яке проходить при активній роботі учасників у малих групах.

Для самостійної роботи учнів надається план-запитальник, за яким готується розгорнуту відповідь. При такій формі заняття діти вчаться працювати з текстом, самостійно мислити, робити висновки і висловлювати власну думку.

Цей посібник може також служити дидактичним матеріалом для організації узагальнюючого уроку, уроку-повторення або перевірочного заліку по розділу. У цих випадках слайди демонструються відповідно мети заняття - цілком або вибірково за тематичними блоками.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: клас, як, Жили, на, лицарі, Презентації, тему, де, презентація
Переглядів: 597 | Завантажень: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.