<Презентація на тему - Дії з величинами скачати

Презентація на тему - Дії з величинами
05.07.2015, 15:36
В 4-му класі діти вже знайомі з різними величинами і можуть оперувати ними - знаходити невідомі, вирішувати практичні завдання, придумувати їх умови по вже наявному рішенню. За допомогою даної презентації може пройти узагальнення знань учнів про довжину і масі, площі та обсязі, часу і швидкості. До складу 20-ти слайдів увійшли правила, приклади розв'язання й різнопланові завдання, розміщені в наступному порядку:

- Види величин,
- Дії з кожною з них,
- Залежність між різними величинами,
- Міні-вікторина на знання формул і одиниць вимірювання,
- Усний рахунок,
- Підготовка до самостійного вирішення прикладів,
- Рішення задач по темі,
- Підведення підсумків уроку.

Весь теоретичний матеріал показу пропонується в зручній для сприйняття формі із застосуванням різних візуальних прийомів - зміни кольору, виділення блоками різної форми, використання стрілок і таблиць. Всі сторінки посібника доповнені барвистими ілюстраціями і анімаційними елементами.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: на, Дії, Презентації, тему, презентація, величинами
Переглядів: 316 | Завантажень: 173 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.