<Презентація на тему - Дихання людини (Гігієна дихання) скачати

Презентація на тему - Дихання людини (Гігієна дихання)
23.09.2013, 19:10
Зміст презентації дозволяє демонструвати слайди на уроках біології , тематичних класних годинах . Розробка носить просвітницький характер. Показ демонструє школярам анатомічна будова органів дихання , щоб проілюструвати принципи процесу вдиху і видиху. Важливість мати здорові бронхи і легені багаторазово затверджується матеріалами слайдів .

Презентація здатна розширити кругозір учнів за допомогою інформації про типи співочого голосу. Виховне значення має зображення легенів курця і некурящого людини. Ілюстрації змушують задуматися про стан власного організму і назавжди відмовитися від думки взяти сигарету . Для систематизації та узагальнення отриманих знань пропонується заповнити порівняльну таблицю і вирішити тематичний кросворд.

Матеріал розташовується на тринадцяти слайдах. До вивчення запропоновані розділи :

- ніс і гортань ;
- тип співочого голосу;
- паління ;
- результати опитування ;
- легені курця ;
- гігієна дихання;
- кросворд.

Гарному сприйняттю інформації сприяють тематичні ілюстрації. Різні види діяльності , запропоновані в якості вправ на закріплення , викликають інтерес і сприяють запам'ятовуванню змісту розробки.Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 3340 | Завантажень: 674 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.