<Презентація на тему - Додавання і віднімання мішаних чисел скачати

Презентація на тему - Додавання і віднімання мішаних чисел
17.09.2013, 20:39
Презентація є готовим методичним посібником до уроку математики у 5 класі.

АДРЕСНА СПРЯМОВАНІСТЬ

1. вчителя для пояснення учням доступною мовою, на чому грунтується додавання і віднімання мішаних чисел;
2. учні для самопідготовки та самоконтролю.

ЗМІСТ

Обсяг ресурсу - 21 слайд без малюнків і теоретичного матеріалу: презентація носить виключно практичний характер і містить тільки лише приклади для відпрацювання математичних навичок. Заняття легко буде вибудувати в логіці структури розробки:

1. Загадка про дріб.

2. Усний рахунок:
- Виділити цілу частину з дробів;
- Представити числа у вигляді неправильного дробу;
- Обчислити приклади.

3. Пояснення нового матеріалу:
- Натуральні числа;
- Поняття неправильного дробу;
- Робота з підручником.

4. Физкультминутка.

5. Самостійна робота.

6. Підведення підсумків.

7. Домашнє завдання.

8. Використовувані ресурси.

Презентація сприятиме відпрацюванню і закріпленню необхідних математичних навичок для оперування учнями змішаних чисел при різних обчисленнях.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 2469 | Завантажень: 446 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.