<Презентація на тему: Економічна сфера суспільства скачати

Презентація на тему: Економічна сфера суспільства
05.03.2015, 16:22
Економічна сфера діяльності товариства - предмет вивчення не лише економіки, а й інших суспільних наук (суспільствознавства, історії, географії та ін.), Що входять до навчальних планів шкільного та професійної освіти. Презентація, присвячена цьому питанню, містить вступну тему в предмет і основні поняття економіки з визначеннями і структурою кожного з них:

- Виробництво (ресурси, витрати, товари та послуги),
- Торгівля і ринок,
- Бізнес (види і форми),
- Банки і вклади і т.п.

Все це оформлено на 22-х слайдах, що містять безліч елементів для поліпшення сприйняття і прискорення запам'ятовування інформації: блок-схеми, списки, діаграми і фото, анімації.

Презентація відмінно показує себе при використанні на ознайомчих та узагальнюючих заняттях, для самостійної роботи і в підготовці до контролю знань. При наявності на комп'ютері кожного учня зможе стати незамінним тематичним словником, в який доведеться заглянути ще не раз.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, Економічна, сфера, тему:, презентація, суспільства, на
Переглядів: 404 | Завантажень: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.