<Презентація на тему - Енергетика та екологія скачати

Презентація на тему - Енергетика та екологія
09.07.2015, 21:11
У цій презентації висвітлюються всі види існуючих електростанцій і різні способи вироблення електроенергії - від найбільш поширених до нетрадиційних і перспективних. Всі варіанти джерел енергії для роботи електрогенераторів розглядаються як відносно користі для людини, так і з точки зору екологічних проблем, пов'язаних з дією кожного з них.

25 сторінок посібники містять наочні матеріали для вивчення наступних питань:

- Теплові електростанції, їх види і робота,
- Принцип роботи гідроелектричних станцій,
- Атомні станції, їх достоїнства і недоліки,
- Опис нетрадиційних джерел електроенергії,
- Термоядерні електростанції як перспективне майбутнє енергетики.

По кожному виду станцій і джерел енергії дається докладний опис дії, їх плюси і мінуси. Кадри доповнені фотографіями та схематичними зображеннями, в яких задіяні елементи анімації для кращого розуміння методик і технологій вироблення електроенергії.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: та, Енергетика, Презентації, Екологія, тему, презентація, на
Переглядів: 450 | Завантажень: 189 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.