<Презентація на тему - Фінансове планування та прогнозування скачати

Презентація на тему - Фінансове планування та прогнозування
05.07.2015, 15:32
Передбачення і стратегічна оцінка обсягів фінансових ресурсів - складова частина робочої діяльності кожного керівника та фінансового керівника організації. Завдання даної слайдової презентації полягає в подачі, уточненні та систематизації знань з цього питання, а також отриманні напрямки для відпрацювання навичок фінансового планування та прогнозування в конкретній галузі.

Інформація, розміщена на 15-ти сторінках посібника, подається глядачеві наступними тематичними блоками:

- Визначення фінансового прогнозування, планування та їх структура,
- Види фінансових планів,
- Етапи планування - суб'єкти та об'єкти,
- Методи фінансового прогнозування і планування.

Вся теорія дається у вигляді опорних тез і структурних одиниць - списків і блок-схем, що покращує сприйняття та засвоєння матеріалу.

Перегляд презентації пропонується на заняттях спеціалізованих класів школи або при отриманні профільної освіти в галузі економіки та фінансів. Також вона може стати джерелом довідкової інформації по темі, що вивчається самостійно для підготовки до атестації з предмету.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Планування, прогнозування, на, та, фінансове, Презентації, тему, презентація
Переглядів: 749 | Завантажень: 180 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.