<Презентація на тему - Формування команди. Ролі в команді скачати

Презентація на тему - Формування команди. Ролі в команді
06.06.2015, 08:39
Ця презентація створена для ознайомлення глядачів з теорією командної діяльності - формуванням команди, розподілом ролей, позицією лідера і т.п. Її наочні матеріали дають основу знань щодо керівництва роботою малої групи з уже сформованою диференційованої системою ділових і особистих взаємин.

У складі 21-го слайда показу розглядається наступна інформація з питання:

- Характеристика і класифікація малих груп,
- Визначення і ознаки команди,
- Етапи формування команд,
- Структури внутрішньогрупових каналів комунікації з описом кожної з них,
- Позиційні ролі в комунікації,
- Ролі в команді за класифікацією Белбіна, Вудкока, Райта та ін.,
- Типи команд.

В ході роботи з посібником учні не тільки отримують уявлення про закономірності формування команди, але також вчаться проектувати спільну діяльність і відпрацьовують вміння у застосуванні отриманих знань на тренінгах. Навчання за допомогою показу проходить у вигляді ділової гри.

Презентація може демонструватися слухачам курсів управлінської діяльності - середньо-професійних або вищих. Також вона може бути вивчена самостійно для поповнення та розширення знань щодо грамотного управління кадрами.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: команді, на, Презентації, Ролі, тему, презентація, команди., Формування
Переглядів: 659 | Завантажень: 193 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.