<Презентація на тему - Глобальна екологічна проблема скачати

Презентація на тему - Глобальна екологічна проблема
20.06.2015, 10:56
Проблеми знищення навколишнього природного середовища і новий виток екологічної катастрофи все більш гостро постають перед людством. На планеті, яка зараз забруднюється і бездумно використовується, доведеться жити нашим дітям. Саме тому питання збереження природи вивчаються вже в школі, даючи основу знань за напрямками роботи еколога. Створена з метою знайомства старших школярів з екологічними проблемами слайдовая презентація включає загальні відомості з питання та огляд 4-х найбільших проблем - забруднення атмосфери і води, знищення озонового шару і глобального потепління. По кожній з них надані наступні матеріали:

- Загальний опис проблеми,
- Перерахування причин забруднень,
- Напрямки вирішення проблеми.

При цьому кожен інформаційний блок показу забезпечений фотографіями та схематичними зображеннями, уточнюючими теоретичні відомості і дають більш об'ємні знання з теми.

Презентація може ілюструвати пояснення вчителя або стати основою учнівського дослідницького проекту. У цих випадках показ здійснюється на уроці (екологія, географія, суміжні дисципліни) або на позакласному занятті. Перегляд її 20-ти слайдів може бути повним або вибірковим, які висвітлюють докладне вивчення кожної проблеми окремо.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Екологічна, на, Презентації, тему, проблема, презентація, Глобальна
Переглядів: 399 | Завантажень: 149 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.