<Презентація на тему: Господарство зарубіжної Азії скачати

Презентація на тему: Господарство зарубіжної Азії
30.01.2014, 02:17
Презентація з географії «Господарство зарубіжної Азії» може знайти застосування при вивченні країн Азії в 11 класі. Вона допоможе повторити матеріал про етнічний склад населення Азії і дає нову інформацію по цій темі.

Презентація повинна допомогти відшукати відповіді на питання про характерні особливості географічного положення Азії, її регіонах, неоднорідності розвитку країн, що її населяють. Розглядається 5 основних центрів Азії: Японія, Китай, Індія, країни Перської затоки і нові індустріальні країни. Основна увага приділена двом останнім центрам, т.к. на вивчення Китаю, Японії та Індії відводяться окремі уроки. Серед НІС для прикладу розглянуто Сінгапур, його характеристики, особливості розвитку економіки. Розказано, що, крім нафти, сприяє розвитку країн Перської затоки. Домашнє завдання акцентується на роботі з контурними картами.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 972 | Завантажень: 281 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.