<Презентація на тему - Hampton Court скачати

Презентація на тему - Hampton Court
02.06.2015, 15:39
Презентація знайомить глядачів з Хемптон Кортом - заміською резиденцією англійських королів, якої він був з 16-го століття, ставши владними Генріха III. Зараз Хемптон Корт являє собою невелике містечко, повністю відданий під розміщення музеїв і постійно відкритий для огляду відвідувачами. Наочні матеріали слайдів показують краси його парків і будівель - будинків, окремих веж, мостів. Тут ви знайдете докладну інформацію про всі особливості і визначні пам'ятки замків:

- Історію споруди, відомості про власників та їх наступників,
- Розміщення замку і варіанти подорожі до нього,
- Околиці резиденції,
- Архітектурний план - входи, внутрішні двори, парки та споруди.

Текстові дані на всіх 18-ти слайдах доповнюються барвистими ілюстраціями - фотографіями різних місць Хемптон Корта.

Посібник може служити основою для вивчення особливостей замку в рамках шкільних дисциплін - історії, географії, англійської мови та інших. Також вона стане відмінною рекламою турагентства при описі пропозиції туру по історичних та визначних місцях Великобританії.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Hampton, Презентації, Court, тему, презентація, на
Переглядів: 351 | Завантажень: 181 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.