<Презентація на тему - Історія календаря скачати

Презентація на тему - Історія календаря
26.07.2015, 13:14
Ця презентація створена для захисту дослідницького проекту на тему історії створення календаря і його змін з часом, починаючи з давнини і до наших днів. Вимірювання великих проміжків часу в різні епохи проводилося по місяцю і сонцю, по їх положенню щодо Землі або один одного, а перші підрахунки відносяться до 6-го тисячоліття до нашої ери. Всі ці особливості відбиті на 18-ти сторінках відеопосібника, що пропонує глядачам знайомство з різноманітними календарями за таким планом:

• Визначення і походження терміна «календар»,
• Синодичний місяць і тропічний рік,
• Сонячні добу і місячний рік,
• Юліанський календар,
• Календар майя,
• Календар древніх слов'ян,
• Порівняльний аналіз видів календарів,
• Створення та удосконалення григоріанського календаря.

Показ містить схеми, таблиці, карти, фотографії, мальовані зображення, анімації. Тексти виконані в різному кольорі для більш точного сприйняття включених до них опорних фраз.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Історія, на, Презентації, тему, презентація, календаря
Переглядів: 857 | Завантажень: 174 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.