<Презентація на тему - Історія створення ядерної зброї скачати

Презентація на тему - Історія створення ядерної зброї
19.06.2015, 22:05
Ядерна зброя, винахід якого стало результатом протистояння ідеології великих світових держав, дало стрімкий прорив у науці відразу декількох країн і смертельну загрозу всьому живому на Землі. Вперше випробуване на людях в умовах війни в 1945-му році, воно стало найсильнішим зброєю масового ураження 20-го століття. Наочні матеріали даної презентації дають опору для вивчення історії першого ядерного вибуху, його наслідків та сучасного стану світових ядерних арсеналів.

Показ містить таку інформацію:

- Історія створення зброї на основі явища радіоактивності,
- Останній етап роботи над ядерною бомбою під час Другої Світової війни,
- Перше випробування ядерної зброї на японські міста Хіросіма і Нагасакі,
- Створення ядерного реактора в СРСР,
- Застереження на майбутнє.

Сторінки посібники містять текстівки у вигляді маркованих списків і безліч фотографій - портретів дослідників у галузі атома і зображень вибухів.

Презентація створена для ілюстрування тематичної доповіді на уроці фізики в 11-му класі. Також вона може служити основою для пояснень вчителя або даватися для ознайомлення на позакласному заході, присвяченому ядерним катастрофам на планеті. Крім цього, докладний і доступний виклад матеріалу дозволяє вивчати роботу самостійно, без коментарів фахівця.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Історія, на, зброї, Презентації, тему, презентація, ядерної, Створення
Переглядів: 542 | Завантажень: 174 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.