<Презентація на тему - Як руйнуються камені скачати

Презентація на тему - Як руйнуються камені
27.07.2015, 18:53
Камінь - це найтвердіша і міцне з того, що є в природі. Але і він здатний руйнуватися під повільним, але наполегливим впливом сонячних променів, вітру, води і навіть коріння рослин. Температурні розширення і затікають в тріщини краплі кришать камінь до стану піску і глини.

Дана презентація створена для докладного пояснення учням 3-го класу особливостей змін, що проходять в твердих тілах під дією різних природних явищ. До складу її 33-х слайдів увійшли матеріали для проведення уроку навколишнього світу, на якому діти отримують знання з теми з пояснень вчителя і самостійно - дослідним шляхом. Сторінками посібника пропонуються наступні дані і вправи:

- Питання для повторення знань про зміни в газах і рідинах,
- Словникові визначення каменю,
- Інструкція до проведення досвіду з нагріванням і охолодженням твердого тіла,
- Знайомство з силами, що впливають на руйнування каменів,
- Складання схеми руйнування каменю,
- Тест на закріплення нової теми.

Крім теоретичних відомостей, показ дає багатий ілюстративний матеріал по кожному природному явищу і досвіду.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, камені, тему, як, презентація, руйнуються, на
Переглядів: 438 | Завантажень: 164 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.