<Презентація на тему - Кальцій скачати

Презентація на тему - Кальцій
14.05.2015, 18:20
Жовтуватий лужноземельний метал КАЛЬЦІЙ, розташований в 2-й групі періодичної системи з більшою атомною масою 40.078, ніж у калію. Цей м'який метал, можна отримати двома способами: розплавлений хлорид калію подоїти електролізу або піддають взаємної реакції карбонату кальцію з соляною кислотою.

Активно поводиться з газами і рідинами. Металевий кальцій розчиняється в рідкому аміаку. На відкритому повітрі Ca + O₂ + t ° C = запалюється. При суміщенні з водою виділяється Н₂ і утворюється гідроксид кальцію.

Його властивості застосовують для очищення стали від добавок сірки, фосфору ... З його допомогою багато металів можна відновити в первісний стан (торій, хром, цирконій ...). Наприклад, ZrO₂ + 2Ca = Zr + 2CaO. Найбільш затребуваним є оксид кальцію - CaO (вапно). Вона виробляється у величезних масштабах і використовується в багатьох галузях.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, тему, презентація, Кальцій, на
Переглядів: 655 | Завантажень: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.