<Презентація на тему - Калій скачати

Презентація на тему - Калій
14.05.2015, 18:32
Лужним металом з 1-ї групи, під атомним № 19 періодичної системи є КАЛІЙ (К). Атомна маса дорівнює 39.0983. Цей м'який сріблястий метал плавиться при температурі 63.51 ° С. Поводиться дуже активно в взаємодії з різними речовинами. Загоряється під час нагрівання, вступаючи в реакцію з киснем, фтором, рідким хлором, бромом йодом.

Метастабільний блакитний розчин утворюється при його розчиненні в рідкому аміаку. Калій пасивний до взаємодії з літієм, магнієм, галієм, цинком, алюмінієм ... З більшістю оксидів реакції відбуваються енергійно, надалі яких вони відновлюються до простих речовин.

Алкоголяти утворюються в результаті його впливу з спиртами. У виробництві його використовують, як каталізатор. У сумісності з натрієм - виконує функції теплоносія в атомних реакторах.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, тему, презентація, Калій, на
Переглядів: 598 | Завантажень: 172 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.