<Презентація на тему - Князь Ярослав Мудрий скачати

Презентація на тему - Князь Ярослав Мудрий
12.04.2015, 16:31
Презентація розповість про роки правління князя Ярослава Мудрого. Мета цієї доповіді - розповісти учням про особистості великого князя Русі, перерахувати риси, якими характеризувалося його правління, пояснити, чому він отримав в народі прізвисько Мудрий.

На початку презентації демонструється портрет Ярослава Мудрого і роки його життя. Розглядаються його досягнення в зовнішній політиці, у внутрішній, а в кінці підводиться підсумок правління князя.

В результаті в даній презентації розглядаються такі події як розгром печенігів, останній похід проти Візантії, будова церков, Золотих воріт при в'їзді в Київ, оточення головного міста кам'яною стіною, що сприяло появі перших фресок і розвитку російської архітектури, літератури, співу, створення шкіл, поява першого російського збірника законів «Руська правда», завезення на Русь священних книг з Візантії. Наприкінці підбиваються підсумки, в результаті яких учні отримають характеристику правління князя і дізнаються, чому народ назвав його мудрим.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Мудрий, Князь, на, Презентації, тему, Ярослав, презентація
Переглядів: 2066 | Завантажень: 447 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.