<Презентація на тему - Комети скачати

Презентація на тему - Комети
18.03.2015, 13:09
Презентація являє собою розроблений урок фізики в старших класах, на якому вивчаються астрономічні явища. Підходить для будь-якої навчальної програми. Приголомшливе оформлення на тлі космічних просторів, якісна підбірка навчальних матеріалів, логічне їх розміщення на слайдах допоможуть учням вивчити особливості комет, сутність і природу цих небесних тіл. Використання її на уроці зробить його цікавим і допоможе випускникам найбільш повно засвоїти матеріал. Презентація орієнтована на учнів шкіл, які цікавляться астрономією, а також тим, хто готує самостійно домашнє завдання по даній темі. Вчителям фізики та астрономії, які застосовують на уроках нестандартні способи подачі матеріалу, можна рекомендувати використовувати представлені слайди. Вони насичені необхідною інформацією, яка сприймається легко і викладена в доступній формі.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: на, Презентації, тему, комети, презентація
Переглядів: 621 | Завантажень: 219 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.