<Презентація на тему - Кремній скачати

Презентація на тему - Кремній
14.05.2015, 18:46
КРЕМНІЙ - це кристалічна блискуча субстанція темно сірого кольору. Він знаходиться в 4-й групі відразу після алюмінію, адже його атомна маса більше (28.0855). Кремній не є металом. У сучасному житті кристали Si мають великий попит. Без них не було - сонячних батарей, сілоксанов, діодів, синтетичних каучуків і пластмас. У неорганічної хімії його використовують, як добавка у виробництві кераміки, ізоляційних матеріалів, скла ...

Під впливом високих температур кристали вступають в реакції з великим колом хімічних елементів. Прикладом служать з'єднання з ним: карборунд SiC, силіцид магнію Mg₂Si, діоксид кремнію SiO₂ ...

Особливо його властивості корисні в промисловості, коли необхідно створити сплав для досягнення кращої міцності таких металів, як мідь, алюміній, магній ... Він є напівпровідником, але трохи поступається своє місце в цьому плані міді.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, тему, презентація, Кремній, на
Переглядів: 393 | Завантажень: 143 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.