<Презентація на тему "Лазерна медицина" скачати

Презентація на тему "Лазерна медицина"
26.07.2015, 13:19
Лазерна медицина являє собою сукупність технічних засобів і способів їх використання для профілактики і лікування різних хвороб на основі лазерного випромінювання. Дана презентація має на меті познайомити глядачів з її особливостями, напрямками, технічним оснащенням, а також властивостями самого лазера в застосуванні до здоров'я людини.

38 слайдів містять наступну тематичну інформацію:

- Напрямки використання лазера в медицині,
- Властивості і характеристики лазерного випромінювання,
- Прилади - терапевтичні лазери і їх дію,
- Фотодинамічна терапія та обладнання для неї,
- Види й прилади лазерної діагностики,
- Лазерний хірургічний скальпель.

Сторінки посібники містять таблиці, схеми, фотографії, графіки для більш повного і об'ємного сприйняття теми.

Презентація підготовлена ​​для наочного оформлення лекції в професійному навчальному закладі медичної спрямованості по темі «Лазерна медицина». Також вона може вивчатися самостійно для розширення знань з теми або підготовки до контролю знань.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: медицина, на, Лазерна, Презентації, тему, презентація
Переглядів: 569 | Завантажень: 143 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.