<Презентація на тему - Лінійна функція скачати

Презентація на тему - Лінійна функція
27.07.2015, 18:56
За допомогою цієї презентації можливо ефективне вивчення лінійної функції за курсом алгебри 7-го класу. Посібник пропонує чітку структуру викладу і зручність користування при самостійному виборі глядачем послідовності знайомства з його матеріалами. Для цього передбачена сторінка з вмістом кадрів, кожен пункт якого дає гіперпосилання на потрібну сторінку. Таких інформаційних блоків у показі 5:

- Визначення лінійної функції,
- Її графік - зовнішній вигляд і побудова,
- Взаємне розташування графіків лінійних функцій,
- Розгляд окремих випадків,
- Перелік питань для повторення вивченого.

Презентація містить безліч ілюстрацій - малюнків і креслень, а також формули, списки і блок-схеми. Наявність різних варіантів структурних форм і яскраве їх оформлення покращує сприйняття і підвищує інтерес до досліджуваної теми. Зручність користування дозволяє застосовувати відеопосібник не тільки при подачі первинних знань по темі, але також при їх узагальненні та підготовці до іспитів.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, тему, лінійна, презентація, Функція, на
Переглядів: 464 | Завантажень: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.