<Презентація на тему "Математика в моєї майбутньої професії" скачати

Презентація на тему "Математика в моєї майбутньої професії"
06.05.2015, 10:35
При навчанні в школі багато хто ставить собі питання: навіщо потрібна математика в нашому житті? Тут існують декілька відповідей, ну почнемо з найбільш простого і це додавання і віднімання, вони потрібна нам при роботі з грошима, навіть з самими елементарними наприклад покупка в магазині і отримання завдання. Це ж стосується і множення з поділом. Але для чого ще потрібна математика, що не наприклад вона буде потрібно вам якщо ви оберете професію «оператор ЕОМ». Для чого саме і в якому плані вам будуть потрібні математичні дані, знання і різні аксіоми і теореми, ви дізнаєтеся з презентації «Математика в моєї майбутньої професії». Дана презентація може підійти вчителям математики та інформатики в шкільних закладів. А також може бути використана як вступна лекція в середньо технічних ВНЗ.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: моєї, професії, на, Презентації, тему, презентація, майбутньої, математика
Переглядів: 933 | Завантажень: 215 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.