<Презентація на тему - Молодь і сімейно-шлюбні відносини скачати

Презентація на тему - Молодь і сімейно-шлюбні відносини
19.06.2015, 21:33
Презентація відображає особливості та проблеми сучасних сімей - більш вільне ставлення до офіційного шлюбу, зниження народжуваності, високий відсоток розлучень тощо для вивчення їх у курсі суспільствознавства середньої школи. Її наочні матеріали дають основу для повного розповіді по темі вчителем або підготуватися до доповіді учнем, представляючи глядачам такі інформаційні дані:

- Сім'я як соціальна одиниця суспільства,
- Опис необхідності вивчення сімейних відносин старшокласниками,
- Основні тенденції сімейно-шлюбних відносин молоді,
- Причини проблем молодої сім'ї,
- Стан інституту сім'ї та шлюбу в даний час.

Посібник містить опорні тези з кожного питання, доповнені списками та статистичної діаграмою, що стала результатом опитування думок представників молодого покоління про їх майбутній сім'ї.

Ця презентація може стати візуальним закріпленням усних пояснень по темі небудь об'єктом самостійного вивчення. Крім цього, наведені в ній відомості можуть з не меншим успіхом використовуватися на заняттях у центрі планування сім'ї та на курсах для молодих батьків.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: молодь, сімейно-шлюбні, на, Презентації, відносини, тему, презентація
Переглядів: 396 | Завантажень: 148 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.