<Презентація на тему "My family" скачати

Презентація на тему "My family"
26.07.2015, 13:26
Тема сім'ї англійською мовою, перші знання з якої отримані дітьми ще в початковій школі, на уроках 6-го класу розширюється, доповнюється і систематизується. Дана слайдовая презентація створена для проведення подібного заняття, в ході якого формуються навички складання розповіді про свою сім'ю з використанням різних граматичних структур. Форма отримання знань - із застосуванням ІКТ, за допомогою яких проглядаються наочні матеріали, захищаються учнівські проекти, даються відповіді на питання і виконуються творчі завдання.

У складі 38-ми сторінок посібника хлопцям пропонуються наступні інформаційні дані і вправи:

- Фонетична зарядка і мовна розминка,
- Тренування орфографічних та лексичних навичок,
- Вірш про сім'ю,
- Карта асоціацій та активізація усного мовлення.

Крім цього, показ пропонує физминутку і хвилину релаксації, підведення підсумків і виставлення оцінок, запис домашнього завдання у вигляді творчого дослідження історії своєї сім'ї.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: my, на, Презентації, тему, презентація, family
Переглядів: 367 | Завантажень: 132 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.