<Презентація на тему - My family (1 клас) скачати

Презентація на тему - My family (1 клас)
04.06.2015, 17:06
Ця презентація, підготовлена ​​для ілюстрування уроку англійської мови на першому році викладання його в середній школі, має двояку мету - навчання первинним навичкам усного мовлення по темі «Моя сім'я» та знайомство з буквою «f» англійського алфавіту, читання її в словах і правильне написання в зошиті.

Для досягнення найбільш ефективних результатів до кінця заняття посібник пропонує учням різноманітні візуальні прийоми та практичні завдання:

- Зображення алфавіту і окремих букв в колі мультиплікаційних героїв,
- Кольорове виділення літери «f» в словах,
- Віршовані рядки з включенням нового набору лексики,
- Перерахування членів своєї сім'ї та їх підрахунок,
- Правильне написання букв з вказівкою напрямку руху олівця.

Крім цього, показ містить безліч яскравих тематичних картинок і елементи анімації, не тільки роблять його цікавим для дитячого сприйняття, але також сприяють послідовності подачі нових знань.

Презентація є готовою методичною розробкою і може служити основою для проведення уроку по темі. Також при необхідності її матеріали можуть демонструватися вибірково, при розподілі виконання завдань на 2 і більше уроків.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: my, на, клас), Презентації, тему, презентація, (1, family
Переглядів: 661 | Завантажень: 167 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.