<Презентація на тему - Наполеонівська імперія скачати

Презентація на тему - Наполеонівська імперія
28.03.2015, 10:12
Презентація стосується найбільших подій європейської історії початку 19-го століття - сходження і падіння одного з найвідоміших імператорів і завойовників Європи - Наполеона Бонапарта. Історичний матеріал, поданий у вигляді інформаційних блоків, охоплює період з 1804-го по 1821-й роки, коли відбувалися всі найбільш важливі події в житті Наполеона.

Тут ви знайдете ілюстрації військових подій і докладні опорні тези, що включають:

- Стан Європи в період Консульства,
- Змова герцога Енгіенского,
- Хронограф військових тріумфів Наполеона-імператора,
- Тільзітський світ,
- Вітчизняна війна 1812-го року в Росії,
- Поразка армії Наполеона,
- Вторинне повернення на трон,
- Останні дні імператора.

Показ побудований на репродукціях картин відомих художників - портретів і панорамних зображень, до яких даються докладні коментарі.

Презентація зручна для візуального доповнення розповіді вчителя по темі Наполеоновской Франції та війни 1812-го року. Вона надає первинного ознайомлення з темою наочності, завдяки чому історичні відомості набагато легше сприймаються і швидше запам'ятовуються учнями. Також посібник може використовуватися для розширення визначених знань і на узагальнюючих уроках по розділу.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: на, Презентації, Наполеонівська, тему, імперія, презентація
Переглядів: 395 | Завантажень: 151 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.