<Презентація на тему - Нісіда Кітаро скачати

Презентація на тему - Нісіда Кітаро
25.03.2015, 09:44
Презентація дає докладний матеріал по життєпису і робіт японського філософа-ідеаліста початку XX століття Нісіда Кітаро. Його життя збіглася з періодом втрати переважаючого впливу буддистсько-конфуціанської ідеології, коли на перший план вийшли західноєвропейські філософські вчення. Відомі сучасності теорія «чистого досвіду», концепція «абсолютного небуття» та багато іншого - це відкриття Нісіда Кітаро.

Присвячений мислителю показ складається з 13-ти слайдів, насичених теоретичної та наочної інформацією. Тут ви знайдете:

- Дані з біографії філософа,
- Відомості з історії філософської думки в Японії,
- Опис напрямів досліджень Кітаро,
- Перелік робіт з уточненням головної думки кожної,
- Вплив на становлення сучасної філософії.

Сторінки посібника наповнені документальними фотографіями та видами на природу Японії.

Показ може стати не тільки наочно-тезисной основою для розповіді (доповіді), але і самостійним предметом вивчення, тому що він заснований на енциклопедичних знаннях і дає максимально детальний матеріал. Зацікавлені учні старших класів та студенти середньо-професійних та вищих навчальних закладів зможуть отримати в перегляді презентації повний обсяг знань з даної теми.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Нісіда, Кітаро, на, Презентації, тему, презентація
Переглядів: 317 | Завантажень: 196 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.