<Презентація на тему - Образотворче мистецтво початку ХХ століття скачати

Презентація на тему - Образотворче мистецтво початку ХХ століття
19.06.2015, 21:14
Початок 20-го століття з його гострими протиріччями і глибокими соціальними конфліктами, які пройшли потужною хвилею по Росії і багатьом іншим країнам світу, наклав відбиток і на розвиток образотворчого мистецтва. Саме в цей час зародилися напрямки, що руйнували уявлення сучасників про графік і живопису - абстракціонізм, авангард, кубофутурізм та інші. Дана слайдовая презентація, призначена для докладного наочного вивчення особливостей цих напрямків, включає наступні матеріали:

- Загальний опис розвитку образотворчого мистецтва 20-го століття,
- Знайомство з особливостями та художніми принципами кожного напряму,
- Огляд робіт найбільш яскравих представників.

В ході знайомства з вмістом 20-ти слайдів показу учні отримають уявлення про творчість В. Кандинського, М. Шагала, К. Малевича та інших, зможуть уважно розглядати і порівняти їх картини.

Презентація застосовна для перегляду на уроках історії, культурології та інших суміжних дисциплін в школі, установі додаткової освіти або професійної підготовки. При самостійному вивченні її довідкова інформація зможе розширити знання учнів по темі і підготувати до атестації з предмету.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Образотворче, століття, на, Презентації, ХХ, тему, мистецтво, презентація, початку
Переглядів: 679 | Завантажень: 238 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.