<Презентація на тему "Операційна система Windows" скачати

Презентація на тему "Операційна система Windows"
18.06.2015, 16:09
Система Windows, випущена в повноцінному варіанті в 1994-му році, швидко завоювала величезну популярність серед користувачів всіх рівнів підготовки як найбільш зручна в управлінні і зрозуміла для початківців. Взявши початок від MS-DOS, вона постійно доповнювалася і удосконалилася своїми творцями, надаючи світу все нові версії і можливості. Слайдова презентація про Windows дає відомості для вивчення особливостей її створення та використання:

- Загальне визначення операційної системи,
- Версії Windows і хронологія їх появи,
- Інтерфейс і об'єкти Windows,
- Графічні образи системи і елементів управління,
- Прийоми управління за допомогою маніпуляцій миші,
- Об'єкти і компоненти робочого столу,
- Стандартні значки і панель завдань,
- Робота з головним меню і вікнами папок,
- Огляд стандартних додатків.

Показ включає також безліч ілюстрацій - скріншотів і зображень окремих об'єктів.

Презентація підготовлена ​​для розгляду на уроці інформатики в школі, але також може служити відмінною інструкцією для новачка в роботі з комп'ютером або коротким довідником по системі Windows, що охоплює всі первинні відомості про систему і її представників.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: windows, Операційна, на, Презентації, система, тему, презентація
Переглядів: 1053 | Завантажень: 137 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.