<Презентація на тему - Освітня система в Фінляндії скачати

Презентація на тему - Освітня система в Фінляндії
19.06.2015, 21:38
Порівняно молода система освіти Фінляндії, яка налічує всього трохи більше 50-ти років, до теперішнього часу досягла рівнів і показників, не тільки порівнянних, але навіть перевищують аналогічні дані багатьох держав світу. Школярі цієї країни демонструють глибокі знання з провідним предметів, виводячи Фінляндію в цьому питанні на лідерські позиції міжнародної оцінки досягнень учнів PISA.

Даний відеопоказ включає докладні відомості про освітню систему і навчальних закладах країни наступного плану:

1. Опис загальних особливостей освіти у Фінляндії,
2. Дошкільна освіта:
- В державній установі,
- У сімейному дитсадку.
3. Основне освіту і програми навчання,
4. Особливості шкіл,
5. МСКО (класифікація за освітніми щаблях) для Фінляндії.

Кадри містять тематичні ілюстрації та структурні елементи оформлення тексту - блок-схеми, списки і таблиці. Крім цього, посібник дає поступенчато схему рівнів МСКО для освітніх структур Фінляндії та дані про документи, які видаються після закінчення різних навчальних закладів.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Фінляндії, Освітня, на, Презентації, система, тему, презентація
Переглядів: 1075 | Завантажень: 265 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.