<Презентація на тему "Пам'ятки Америки" скачати

Презентація на тему "Пам'ятки Америки"
15.06.2015, 15:23
За допомогою цієї презентації буде найкращим чином розкрита тема «Пам'ятки США» при її вивченні на уроці англійської мови в школі. В рамках 23-х слайдів містяться докладні текстові та фотоматеріали, які розширюють знання учнів про Сполучених Штатах з одночасним вдосконаленням лексико-граматичних навичок щодо грамотної усного мовлення, письма та аудіювання.

Посібник описує безліч об'єктів туристичного значення, створених як руками людини, так і природою:

- Сірс-Тауер і вежі-близнюки,
- Статуя Свободи,
- Білий дім президента,
- Музей Гуггенхайма,
- Ніагарський водоспад,
- Парк секвої та інші.

Кожен об'єкт докладно описується по-англійськи і барвисто ілюструється фотографіями панорамного вигляду.

Презентація використовується вчителем англійської мови в навчальних і виховують цілях - крім мовних навичок, хлопці вчаться толерантному відношенню до звичаїв інших народів, освоюють метод проектів, розвивають навички роботи в команді. Крім цього, посібник мотивує учнів на складання власних творчих робіт на теми історії та сучасності іноземних держав.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Америки, Пам'ятки, на, Презентації, тему, презентація
Переглядів: 392 | Завантажень: 139 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.