<Презентація на тему - Паралелепіпед скачати

Презентація на тему - Паралелепіпед
17.09.2013, 20:41
Презентація покликана допомогти педагогу у проведенні уроку математики . Розробка містить необхідні елементи , відповідні кожному етапу заняття . У роботу включені цілепокладання , пред'явлення нового матеріалу , тренування , домашнє завдання і рецепція. Здоров'язберігаючих компонент полягає в застосуванні на уроці фізкульт-хвилинки . Показ знайомить школярів з новим поняттям , розповідає про складові частини паралелепіпеда . Дана робота містить також описи основних характеристик геометричної фігури .

Зміст презентації навчить , як знайти периметр і площа складових частин. Використання на уроці даної розробки сприятиме розвитку спостережливості , уважності та просторового мислення учнів .

Показ складається з сімнадцяти слайдів . Кожен розділ містить необхідні креслення з підписами . Використання ефектів анімації деяких елементів пожвавлюють демонстрацію слайдів і привертають увагу. Презентація має наступну структуру:

- Усний рахунок .
- Введення в тему.
- Мета уроку .
- Грані.
- Вершини .
- Ребра .
- Вимірювання .
- Алгоритм побудови .
- Завдання .
- Рефлексія .·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 1410 | Завантажень: 358 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.