<Презентація на тему - Патологія обміну речовин скачати

Презентація на тему - Патологія обміну речовин
02.06.2015, 16:20
Патології обміну речовин мають різні причини, спрямованість і розвиток, але в будь-якому випадку супроводжуються зниженням функціональності клітин і тканин, зрештою приводячи до їх повного відмирання. Слайдовая презентація, створена для докладного вивчення обмінних патологій, їх перебігу і результатів, дає докладні наочні матеріали, що сприяють доповненню слухового сприймання візуалізацією даних. Сюди включаються:

- Визначення патології обміну речовин,
- Дистрофія як початковий процес розвитку патології, її види та причини,
- Опис процесу атрофії і її видів,
- Некроз як необоротне припинення життєдіяльності клітин, його види і форми.

Сторінки посібника є короткою фундаментальною основою, на якій будується весь розповідь вчителя або доповідача по темі. Кожна з них має чітку структуру списків і опорних тез, при якій в тексті легко знайти потрібний рядок або формулювання.

Презентація використовується для демонстрації школярам профільних класів чи професійних навчальних закладів медичної спрямованості. При цьому може бути організований як коментований, так і самостійний перегляд слайдів (вдома чи з учнівських ПК).

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації
Переглядів: 775 | Завантажень: 213 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.