<Презентація на тему - ПОДІБНІ ТРИКУТНИКИ скачати

Презентація на тему - ПОДІБНІ ТРИКУТНИКИ
17.09.2013, 20:45
Презентація підносить учням теорію подібних трикутників . Мета уроку - пояснити сутність геометричного явища .

Трикутники є « однаковими » , володіючи відповідно рівними кутами. Сторони одного пропорційні іншому. Слід відрізняти даний термін від рівності. Позначають ABC (перший ) A1B1C1 ( подібний ) . Необхідно відзначити букву k . Буква дорівнює відношенню сходственних боковин , називається коефіцієнтом подібності.

Учням необхідно виконати ряд практичних завдань : вирішити звичайні завдання , знайти фігуру , « схожу » із зображеною , розташованої лівіше решті частини картинки , знайти відповіді : чи завжди є « рівність по кутах » , які фігури постійно такі , де перетворення зустрічається найчастіше . Демонструється креслення , де відзначені подібні боковини . Дано визначення , інформація про коефіцієнт .

Завдяки заняттю учні зможуть самостійно знаходити « однаковість » не тільки на уроках геометрії , але і в житті взагалі , знати , що криється за цим поняттям .

Урок розділений наступними главами :

Завдання.
Знайти фігуру.
Запитання .
Подібні .
Коефіцієнт .·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 1586 | Завантажень: 379 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.