<Презентація на тему - Пошук інформації в Інтернеті скачати

Презентація на тему - Пошук інформації в Інтернеті
09.07.2015, 11:06
Пошук потрібної інформації в мережі Інтернет - нелегка справа для новачка, яка потребує знання багатьох речей, які для досвідченого «сищика» є елементарними. Слайдовая презентація «Пошук інформації в Інтернеті» дає теоретичну основу для роботи в пошукових системах, надаючи увазі глядачів такі відомості:

- Що таке система пошуку та її варіанти,
- Критерії вибору пошукової системи для швидкого та ефективного отримання інформації,
- Основні типи пошукових систем та їх відмінні риси,
- Поетапна інструкція для пошукової роботи в браузері на прикладі системи Rambler,
- Каталоги ресурсів.

Посібник оформлено у вигляді збірки наочних матеріалів до шкільного уроку інформатики в розділі «Перші кроки в Інтернеті», тому воно також містить контрольні запитання: на початку - для повторення попередньої теми (доменне ім'я комп'ютера, запис адреси електронної пошти і файлу на комп'ютері), в Наприкінці - для закріплення нових знань.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Пошук, інтернеті, інформації, на, Презентації, тему, презентація
Переглядів: 743 | Завантажень: 210 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.