<Презентація на тему - Права підлітка скачати

Презентація на тему - Права підлітка
28.03.2015, 10:28
Права людини і, зокрема, дитини вивчаються в курсі суспільствознавства та уроків права в старших класах середньої школи. При цьому учні знайомляться як з правами дітей за законами Російської Федерації і міжнародними угодами, також і з можливостями їх захисту. Створене для вивчення цієї теми наочний посібник, що складається з 20-ти відеосторінок, включать наступну інформацію:

- Загальне визначення права,
- Особисті права кожної людини,
- Права дитини,
- Право і обов'язок.

Найбільш точне пояснення кожного з прав, якими наділений підліток в нашій країні, дається через прості приклади з найвідоміших дитячих казок. Кращому сприйняттю теорії сприяє оформлення тексту у вигляді списків, блок-схем і коментарів до ілюстрацій. Крім цього, показ містить гру-вікторину для закріплення вивченої теми.

Презентація може бути подана як опорного матеріалу при розповіді вчителя або учня, підготувати до теми індивідуально, а також дається для самостійного або дистанційного вивчення.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: підлітка, на, Презентації, права, тему, презентація
Переглядів: 552 | Завантажень: 148 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.