<Презентація на тему "Природні угруповання рідного краю. Поняття про ліси" скачати

Презентація на тему "Природні угруповання рідного краю. Поняття про ліси"
17.10.2015, 14:48
Гармонійну єдність об'єктів живої і неживої природи в конкретному середовищі, зване природним співтовариством, є цільної системою, в якій важливий кожен елемент. Зникнення одного з них тягне за собою непоправні втрати інших складових. Дана презентація представляє глядачам природне співтовариство лісу і його особливості у складі наступних матеріалів. Презентація застосовна для розгляду її кадрів на уроці навколишнього світу або природознавства. Доступність викладу дозволяє проводити вивчення її кадрів в загальному чи індивідуальному порядку - з загального великого екрану, з учнівських або домашніх комп'ютерів. Самостійна робота по ній дасть відмінний супровід доповіді або дослідницькому проекту.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: рідного, ліси, на, угруповання, Природні, поняття, краю., тему, презентація, Про
Переглядів: 444 | Завантажень: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.