<Презентація на тему "Релігії світу" з географії скачати

Презентація на тему "Релігії світу" з географії
11.04.2015, 11:22
Презентація підготовлена ​​до уроку географії, присвячена релігійному простору і вивченню географічного поширення релігій. З показу учні дізнаються:

- Які початкові форми релігій;
- Скільки послідовників у світових релігій було наприкінці 90-х;
- Про основні гілках світових релігій;
- Про райони поширення релігій;

Показ проекту плавно підводить учнів до думки про те, що релігійні погляди займають важливе місце в системі людських цінностей. У свою чергу, їх знання дозволяє глибше зрозуміти чому соціально-економічний розвиток окремих регіонів перебуває на певному рівні.

Презентація виконана в строгих кольорах, не містить додаткових елементів, але доповнена таблицями. Проект зроблений так, щоб учні максимально сконцентрувалися на матеріалі, не відволікалися на картинки і зайві медійні елементи.

Текстова інформація презентації подана в лаконічній формі, логічно структурована. Вчителю не доведеться перескакувати зі слайда на слайд в пошуках потрібного матеріалу (тема розкривається поступово), а учні швидко запам'ятають розказане на уроці.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: світу, на, Презентації, релігії, тему, презентація, географії
Переглядів: 715 | Завантажень: 225 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.