<Презентація на тему - РОСЛИНИ ПУСТЕЛІ скачати

Презентація на тему - РОСЛИНИ ПУСТЕЛІ
21.09.2013, 14:54
Презентація є роботою учня. Переглядати слайди можна на уроках навколишнього світу, природознавства, географії, біології. Дана робота знайомить з класифікацією пустель, розповідає про деяких відомих представників рослинного світу даної кліматичної зони. Самостійне знайомство з змістом роботи дозволить розширити кругозір, підготуватися до уроку, знайти інформацію до повідомлення по темі.

До показу запропоновані тринадцять слайдів. До уваги глядачів представлені наступні матеріали:

1. пустелі:
-піщані;
-кам'янисті;
-глинисті.

2. Загальна характеристика рослин пустелі.

3. Верблюжа колючка.

4. Колосняк.

5. Джузгун.

6. Саксаул.

7. Ефедра.

8.Ферула каспійська.

Кожен розділ містить короткий опис рослини. Розповіді супроводжують необхідні ілюстрації у вигляді фотографій. Презентація добре сприймається. Оформлення виконано в колірній гамі, яка відповідає основним квітам пустель. Інформація не перевантажує слайди, фотографії мають хорошу якість. Ефекти анімації окремих елементів пожвавлюють показ, привертають увагу.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 1701 | Завантажень: 413 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.