<Презентація на тему - Рух води в океані скачати

Презентація на тему - Рух води в океані
11.04.2015, 19:27
Маси води, утворюють світовий океан, знаходяться в постійному русі, роблячи вплив на клімат материків, життя людини на суші, можливості переміщення морського транспорту та багато іншого. Океан може бути і лагідною кішкою, що допомагає людині в його справах, і нестримної стихією, що змітає все на своєму шляху. Всі питання руху океанських мас висвітлені в даній презентації з докладним вивченням їх причин, особливостей та наслідків. Матеріал дається для показу учням на уроках географії 6-го класу, де розглядаються:
- Основні види руху води,
- Причини їх виникнення,
- Географія дії найбільш великих переміщень,
- Наслідки рухів океану.
При цьому дітям даються повні наукові визначення понять «хвиля», «цунамі», «океанічне протягом», «припливи» і «відпливи», а також елементів будови окремої океанської хвилі. Текст оформлений у вигляді коментарів до панорамним фотографіям і схематичним малюнкам, дається у формі маркованих списків або блок-схем.
Презентація може доповнити первинні або узагальнюючі пояснення вчителя (або доповідь самостійно підготували учні), а також дати наочний матеріал для самостійного вивчення і для домашньої підготовки до уроку.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, океані, рух, води, тему, презентація, на
Переглядів: 494 | Завантажень: 140 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.