<Презентація на тему - Самооцінка скачати

Презентація на тему - Самооцінка
15.04.2015, 21:17
Маленька тиха непомітна особистість в сірому форменому костюмі і особистість самовпевнена, що лізе «в очі», що показує свою значимість. Думаєте протилежності? Ні, їх об'єднує низька самооцінка. Один вважає себе настільки незначним, що боїться зайвий раз привернути чиюсь увагу, а інший, вважаючи себе нікчемою, намагається довести всім і вся, що це не так. Це крайнощі, але подібне відбувається часто-густо і з потрібно боротися. Потрібно вчитися любити і приймати себе. Ні в якому разі ні «такою, яка я є» це не вірна формулювання. Тільки уявіть: «у мене стирчать вуха, але я люблю себе такою». Навіть звучить шкода! Ця фраза припускає, що при ситуації, коли вуха перестануть стирчати, то і любов до себе пройде. «У мене стирчать вуха і я себе люблю!» - Виглядає набагато позитивніше. Прийміть себе, полюбите те, що вам в собі не подобається, свої достоїнства і мислите позитивно. На словах, звичайно, все виглядає просто, а по факту - це щоденна робота над собою, робота над своїми думками. Припиніть порівнювати. Ви - це ви, а он та дівчина не має до вас ніякого відношення. Ви не знаєте чого їй чи йому коштувала струнка фігура, або безтурботний сміх, можливо за цим криється багатоденна робота над собою. Ви нічим не гірше, всі люди однакові, просто хтось робить якісь дії, а хтось віддає перевагу сидіти і чекати поки зійде мана небесна. Не чекайте, зробіть крок, зробити наступний буде трохи простіше.

Подумайте, що вам в собі не подобається. Чи можете ви це змінити? Якщо можете, почніть діяти, а якщо не можете, прийміть це. Чи не маскуйте, що не соромтеся себе - кожен прекрасний по своїй суті!

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: на, Презентації, Самооцінка, тему, презентація
Переглядів: 972 | Завантажень: 216 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.