<Презентація на тему - Савани і рідколісся Південної Америки скачати

Презентація на тему - Савани і рідколісся Південної Америки
11.04.2015, 19:39
Презентація створена для ознайомлення школярів з особливостями зони саван і рідколісся Південної Америки в курсі географії 7-го класу. Вона складена з 11-ти барвисто оформлених слайдів, що містять текстові та ілюстративні матеріали по розділу:

- Визначення понять рідколісся і савани,
- Природні особливості і сільськогосподарська зайнятість населення,
- Представники тваринного світу,
- Унікальні рослини рівнинних територій.

Сторінки показу доповнені безліччю фотографій рослин і тварин у природному середовищі, в природній обстановці - тварини полюють, харчуються, грають з дитинчатами. Хлопці зможуть побачити дивовижні рослини саван, які не можна зустріти в нашій країні - пляшкове дерево, винну пальму та інші.

Презентація застосовується в ході первинного ознайомлення з темою або для узагальнення отриманих раніше знань. Детальна текстовка дозволяє використовувати її не тільки як наочний доповнення до розповіді вчителя, але також для самостійного вивчення учнями. При наявності на кожному учнівському або домашньому комп'ютері вона може стати кращим довідником по природним особливостям саван Південної Америки.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Савани, Презентації, тему, Південної, Америки, презентація, рідколісся, на
Переглядів: 1226 | Завантажень: 432 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.