<Презентація на тему: Сіль - шкода чи користь? скачати

Презентація на тему: Сіль - шкода чи користь?
14.03.2015, 19:21
Без солі життя неможливе, але чи так вона корисна? На це питання повною мірою відповість презентація, підготовлена ​​для учнів молодших класів.

Проект - ціле дослідження, що включає збір інформації та проведення дослідів. З нього учні дізнаються:

- Для чого застосовували сіль в минулому;
- Про назви продукту;
- Яке значення має продукт в медицині, побуті, науці і техніці;
- Про види солі;
- Про її властивості;

Текстова інформація тут розбита на невеликі блоки, присвячені окремій темі / питанню. Глибоко структурована інформація дана в легкій формі, щоб кожен учень зрозумів, про що говориться в презентації. Крім тексту, проект містить фотографії дослідів. Останні розповідають про такі властивості соляного розчину, як:

- Збільшення щільності води;
- Менша температура танення;
- Випадання осаду при висиханні;
- Поступове формування кристалів при вступі в реакцію з дротом;

Кожен досвід описаний докладно і просто, фотографії зроблені в хорошій якості і подробицях, тому будуть чітко видно на екрані. Проект оформлений яскраво і барвисто, крім фотографій дослідів, доповнений красивими тематичними картинками.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: шкода, чи, Сіль, на, Презентації, користь?, тему:, презентація
Переглядів: 599 | Завантажень: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.