<Презентація на тему - Соціологія як наука скачати

Презентація на тему - Соціологія як наука
01.04.2015, 21:27
Презентація дається для проведення вступного заняття на початку вивчення науки соціології (спеціалізований клас старшої школи або професійний навчальний заклад). У свої 20 з гаком слайдів вона включає первинні дані, необхідні для розуміння того, що це за наука і для чого вона потрібна:

- Походження поняття «соціологія» і його визначення,
- Предмет, об'єкт, цілі та специфіка науки,
- Місце серед інших наук - психології, економіки, антропології та ін., А також гуманітарних знань про людину,
- Структура і зміст,
- Методики вивчення,
- Соціальне пізнання,
- Функції соціології.

Для кращого розуміння причин створення і напрямів діяльності науки сторінки посібника оснащені масою барвистих ілюстрацій - від реальних фотографій до веселих картинок. Теоретична інформація подається у вигляді маркованих списків, діаграм і блок-схем, а найбільш важливі тези виділяються зміною кольору та шрифту.

Показ може використовуватися в якості наочного матеріалу, що ілюструє пояснення викладача і що сприяє всебічному сприйняттю теми, а також для самостійних і дистанційних форм навчання. Доступність викладу і наявність безлічі базових визначень дозволяють застосовувати його як довідковий матеріал при подальшому вивченні дисципліни.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: як, соціологія, на, Презентації, тему, наука, презентація
Переглядів: 1135 | Завантажень: 166 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.