<Презентація на тему "Сонце і життя Землі" скачати

Презентація на тему "Сонце і життя Землі"
26.07.2015, 13:29
Життя Землі та її мешканців повністю пов'язана з активністю Сонця - найближчої до нас зірки. Весь органічний світ планети зобов'язаний йому своїм існуванням, воно є причиною і джерелом багатьох видів енергії - води, вітру, паливних ресурсів. Вивчення впливу Сонця на Землю і різних його проявів в курсі астрономії 10-го класу може бути проілюстровано слайдами даної презентації, у зміст яких включаються:

1. Загальний опис ролі Сонця для Землі та її жителів,
2. Причини і наслідки сонячних випромінювань:
- Короткохвильового,
- Корпускулярного.
3. Види впливу на Землю сонячної активності,
4. Міжнародні дослідження,
5. Перспективи використання енергії Сонця.

Презентація пропонується для перегляду на уроці або вивчається самостійно. Її структурно викладена і проілюстрована фотографіями інформація дає основу для розгорненої розповіді вчителю або доповідачу по темі, вихідний матеріал для початку власного дослідження, довідкові дані для підготовки до поточної або підсумкової атестації.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації
Переглядів: 434 | Завантажень: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.